środa, 26 czerwca 2013

Recenzja : Pomadka Astor Heidi Color Last VIPWitajcie. Dziś mam dla was recenzję pomadki firmy Astor.


Kolekcja szminek Heidi Color Last VIP to 5 trwałych, intensywnych kolorów odzwierciedlających najnowsze trendy. Odcienie zostały zaprojektowane osobiście przez Heidi i potrafią wydobyć najwspanialsze cechy kobiety.

Odcienie : Baby [001] , Cheeky [003], Arty [005], Sexy [006], Spicy [008]

 Ja zakupiłam pomadkę w odcieniu Cheeky 003. 


W drogerii od razu zwróciłam uwagę na opakowanie produktu. Produkt jest estetyczny, opakowanie jest czarne ze złotymi elementami.


Od dawna poszukiwałam mojej idealnej pomadki w kolorze czerwieni. Kolor 003 spełnia moje oczekiwania. Kolor wpada delikatnie w pomarańcz.
Konsystencja pomadki jest kremowa i nie zawiera żadnych drobinek. Co ważne pomadka nie wysusza ust i pokrywa usta w zupełności. Wykończenie jest matowe i dlatego przy odpowiednim roztarciu może być użyta do makijażu dziennego, a przy wieczorowym kilka kropel błyszczyka na środek ust i również wygląda to świetnie. W moim przypadku przy naniesieniu jej palcem daje najlepszy i najtrwalszy efekt. Sądzę, że produkt starczy mi na bardzo długo, gdyż jego zużycie od momentu zakupu jest znikome.
Cena około 30 zł

Może też miałyście ten produkt? Jeżeli tak podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach. Chętnie dowiem się czy dla was ten produkt jest tak samo dobry jak dla mnie. :) Pozdrawiam


/Złotowłosa/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz